x

Zaloguj się

Artykuły

Filtruj listę artykułów:
Zakupy zawsze rozpoczynamy od poszukiwania interesującego nas produktu. Jedną z podstawowych barier w wyborze prawidłowych produktów jest niski poziom wiedzy na temat potrzebnych nam artykułów. Dlatego warto zapoznać się z poradnikami znajdującymi się na naszej stronie, które mogą stać się kluczowymi w podjęciu właściwej decyzji.
SMS R1 - NOWY SYSTEM ZNAKOWANIA
SMS R1 to nowej generacji system do tworzenia oznaczeń do użytku przemysłowego. Umożliwa samodzielne tworzenie kolorowych etykiet, znaków i oznaczeń w dowolonych kształtach, z dowolnym tekstem oraz w dowolnej ilości. Ten nowoczesny biurkowy system drukowania znaków i etykiet pozwala tworzyć kolorowe etykiety oraz wycinać je w ciągu kliku minut w wybranej licznie kopii. SMS R1 zapewnia możliwość tworzenia niepowtarzalanych i całkowicie zgodnych z przepisami informacji odnoszących się do specyficznych sytuacji i zagrożeń oraz ich drukowania w różnych formatach, a wszystko to dzięki funkcji MULTIKOLOR. Pozwala na ograniczenie kosztów, szybkie przygotowywanie znaków na wysokiej jakości materiałach eksploatacyjnych. SMS R1 już w sprzedaży. Dowiedz się więcej na temat R1 >>>
PRZENOŚNE DRUKARKI ETYKIET I ZNAKÓW PRZEMYSŁOWYCH
W zakładach przemysłowych, na halach produkcyjnych, ale także w budynkach biurowych konieczne jest odpowiednie oznakowanie wyjść ewakuacyjnych, pomieszczeń, produktów. Zamawianie etykiet jest nie tylko czasochłonne ale także kosztowne. Trzeba nie tylko zapłacić za materiał, ale także za pracę grafika. Teraz sam przygotujesz potrzebne oznakowanie i szybko wydrukujesz je w potrzebnej Ci ilości. A wszystko to dzięki przenośnym drukarkom termotransferowym znaków i etykiet. Czytaj dalej i dowiedz się więcej.
TWÓRZ ZNAKI I ETYKIETY, KIEDY CHCESZ I JAKIE CHCESZ
Teraz stworzysz potrzebne etykiety, oznaczenia i instrukcje BHP samodzielnie w swoim zakładzie. Dzięki drukarkom termotransferowym szybko i tanio przygotujesz konkretne znaki, korzystając z gotowego oprogramowania oraz nowoczesnym materiałom eksploatacyjnym. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości taśmy oraz zawieszki do tworzenia wytrzymałych naklejek i etykiet, o świetnej przyczepności oraz szerokim spectrum zastosowań. Dowiedz się więcej na temat materiałów do tworzenia własnego systemu oznakowywania.
WSPÓLNIE ZDZIAŁAMY WIĘCEJ!
Zastanawiacie się, czy prowadzony przez Was system oznaczeń oraz zabezpieczeń jest zgodny z obowiązującymi przepisami wytycznymi? Chcielibyście usprawnić procesy w przypadku przestojów, awarii oraz wyłączenia maszyn i urządzeń. Skąd mieć pewność, że osoby nieuprawnione nie doprowadzą do niepotrzebnego uruchomienia maszyny, co może grozić poważnymi konsekwencjami, w tym utratą zdrowia i życia? Spotkajcie się z naszym przedstawicielem, który sprawdzi Wasze systemy, wskaże punkty krytyczne i przedstawi najbardziej optymalne rozwiązania, dzięki którym usprawnicie procesy i poprawicie poziom bezpieczeństwa, a Wasza praca będzie łatwiejsza.